Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO -16

23 500 ЕУР

Се продава од: Nikola 05 дек. 11:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV
Марка
Audi
Модел
Q3
PRODAVAM AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO 2016 GODINA SO NAJVISOKO NIVO NA OPREMA KUPENO VO PORSHE MAKEDONIJA REGISTRIRANO CELA GODINA
OD OPREMA POSEDUVA
DVOZONSKA AUTO KLIMA
KEY LESS
AVTOMATCKI MENUVAC
NAVIGACIJA
PARKING SENZORI
GREACI VO SEDISTA
I MNOGU DRUGO
Leaflet
Кон почеток