Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi Q3 Quattro -12

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTO M EXPO 27 ноем. 21:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q3
Audi Q3 Quattro S-line ,TDI 2012 година Дизел мотор со 180 КС со поминати само 28 936 КМ сервисирано во порше македонија со сервисна книшка, автоматик S Tronic менувач 7 брзински и од опрема има:

Клима -
Автоматски клима-уред
Двозонски клима-уред
Комфорт -
Серво волан
Централно заклучување
Централнo со далечинско
Електрика на прозори напред
Електрика на прозори позади
Електрика на ретровизори
Подесување на волан по висина
Подесување на волан по длабочина
Борд компјутер
Cruise Control
Сензор за паркинг
Кожен волан
Седишта -
Висинско подесување
Полукожни седишта
Грејачи на седишта
Безбедност
ABS
ESP / ASR / BCA
Воздушни перничиња за возач
Воздушни перничиња за совозач
Странични воздушни перничиња
4x4
Каросерија -
Металик боја
Aлуминиумски бандажи
Светла за магла
Xenon светла
Аудио нав -
Аудио контроли на воланот
Радио / CD
MP3
Премиум Hi-Fi систем
Mултифункционален дисплеј
Систем за навигација
(јавување само за сериозни кандидати кој се заинтересирани)
AUTO M EXPO
АУТО - М ЕКСПО ДООЕЛ -СКОПЈЕ се занимава со увоз и продажба на половни патнички и товарни возила кои се директен увоз од Италија.
Visit our store page
a.turundzev 30a Show on the map
078 370 100, 078 697 756
AUTO M EXPO

AUTO M EXPO

38 Огласи во продавницата
BMW 330 D231KS M-PAKET -06 13 499 ЕУР
Mercedes ML 320 CDI Sport 16 900 ЕУР
Mercedes A klasa 160 cdi -05 NOV UVOZ 5 399 ЕУР
Fiat 500 1.3 multijet -09 novo 6 999 ЕУР
Кон почеток