Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

AUDI Q3

16 700 ЕУР

Се продава од: Мијалче Вчера 18:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q3
Се продава AUDI Q3 QUATTRO
панорама кров, спортски волан со команди, навигација, ксенокс светла, 18 цолски бандажи со M+S гуми. Увезeна пред една година од Германија. Регистрирана до 7 месец 2022, 130 KW- 184 KS. Направен комплет сервис.
Мијалче
070210631
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации