Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi Q3 2.0 TDI 143 KS

17 200 ЕУР

Се продава од: Adrian 03 дек. 15:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Тетово
Стил на каросерија
SUV
Марка
Audi
Модел
Q3
Audi Q3 2.0 TDI Oprema: Dvozonska klima, parking senzori, senzor za dozd, sd memorija, bluetooth, led paket. Registrirana do 06.2020 so zelen karton. Golem servis napraven na 105.000 km. Kupena co Porsche Skopje.
Leaflet
Кон почеток