Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi Q3 TDI 143ks

18 199 ЕУР

Се продава од: Vlatko 03 дек. 12:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
SUV
Марка
Audi
Модел
Q3
Audi Q3 2.0 TDI
Oprema:
Dvozonska klima, parking senzori, senzor za dozd, navigacija, sd memorija, bluetooth, led paket, led/xenon farovi.
Registrirana do 07.19 so zelen karton
Bez zameni.
Leaflet
Кон почеток