Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q5 2.0 TDI 143 ks QVATRO -09

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 05 дек. 19:03 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05 S - LINE 3 800 ЕУР
FIAT GRANDE PUNTO 1.9 JTDM 122 ks. -07 3 550 ЕУР
OPEL CORSA 1.7 CDTI 101 ks. -04 2 900 ЕУР
MERCEDES ML 320 CDI 11 999 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV
Марка
Audi
Модел
Q5
AUDI Q5 2.0 TDI 143 ks.QVATRO 2009 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvan.
Kolata e uvezena of Italija i se plateni site davacki do registracija
Prodazba na uvezeni avtomobili
prodazba na avtomobili
Delcevo
0038971555599
[email protected]
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
AUDI A6 2.7 TDI 190 ks -06 6 999 ЕУР
OPEL TIGRA 1.3 CDTI 50 kw -07 3 400 ЕУР
AUDI A6 2.7 TDI 180 k -06 S LINE 6 500 ЕУР
SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks 4 150 ЕУР
Кон почеток