Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks. QVATRO 2009 god

13 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Prodazba na uvezeni avtomobili 15 ноем. 20:52 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
SEAT IBIZA 1.9 TDI 90 ks. 2011 God. 4 500 ЕУР
AUDI A3 1.9 TDI 105 ks -05 4 999 ЕУР
VW POLO 1.4 TDI 68 ks -06 3 500 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god 4 700 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
AUDI Q5 2.0 TDI 170 ks. QVATRO 2009 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599
Prodazba na uvezeni avtomobili
0038971555599
Leaflet
Prodazba na uvezeni avtomobili
BMW 320 d.163 ks 2006 god 5 500 ЕУР
FIAT GRANDE PUNTO 1.3multijet 55kw.2007 god 3 200 ЕУР
AUDI A3 2.0 TDI 140 ks 2005 god 4 700 ЕУР
VW PASSAT 2.0 TDI 110 ks 2010 god 6 999 ЕУР
Кон почеток