Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi q5 3.0

1 МКД

Се продава од: Daniel 04 јан. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
se prodava audi q5 3.0 2008 godina so ful oprema cena po dogovor
tel. 071 640 384
Leaflet
Кон почеток