Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi Q5 2.0TDI 150HP

19 800 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 28 мар. 11:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата

VW Passat COMFORTLINE 2.0TDI 150HP DSG BUSINESS 17 400 ЕУР
VW Golf 7 2.0TDI 150HP 4-MOTION 14 600 ЕУР
BMW X5 xDrive 40e 313HP iPerformance M-Sport 71 500 ЕУР
Citroen C4 Picasso SPACETOURER 1.6HDI 120HP 10 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
ШИФРА: 117265

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]

WWW.AUTOWELT.MK

AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

240 Огласи во продавницата
Audi A6 2.0TDI 190HP S-TRONIC ULTRA PLUS 25 400 ЕУР
Audi A6 2.0TDI 150HP BUSINESS LINE 26 300 ЕУР
Mercedes-Benz GLE COUPE 350D 4-MATIC 9G-TRONIC AMG PREMIUM 56 600 ЕУР
VW Golf 7 1.6TDI 110HP DSG HIGHLINE 13 800 ЕУР
Кон почеток