Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi Q5 2.0TDI Qattro 170KS

13 500 ЕУР

Се продава од: Никола 28 јан. 17:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Пробиштип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
Prodavam Audi Q5 11.2008 vo perfektna sostojba so mnogu oprema
-Tempomat
-Parking senzori
-2zonski klimatronik
-Bord kompjuter
-Navigacija
-Bluethooth
-Senzori za dozd
-20ki alu bandazi so novi zimski gumi
-Kozen enterier
-Greenje na sedista
...
za povekje informacii javete se na 071461820 ; 074600885
Никола
071461820
Leaflet
Кон почеток