Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q5 2.0 TDI Quattro

17 000 ЕУР

Се продава од: Kristijan 16 ноем. 21:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
Se prodava Audi Q5 2.0 TDI Quattro so 170hp, so visoko nivo na oprema, odlicno za site vidovi na teren i za sneg, 4x4, Pirelli Scorpion gumi za site sezoni so 19" bandazi... kontakt telefon 072/30-50-50
Kristijan
072305050
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации