Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi Q5 3.0tdi s-line 2012

16 500 ЕУР

Се продава од: Igor 25 ноем. 21:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Струмица
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q5
Avtomobilot e donesen od CH🇨🇭🇨🇭
Kopmpletne servisna istorija
Full oprema:
Staklen krov
Ozvicenie BANG&OLUFSEN
Dvozonski klimatronik
Elektricni SOPRSKI sedista
NAVI so mapi 2018
BI-XENON
LED PREDEN I LED ZADEN
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации