Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q7 3.0 TDI 233 ks.2006 9.999 €

9 999 ЕУР

Се продава од: JOVAN 07 септ. 20:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q7
AUDI Q7 3.0 TDI 233 ks.2006 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvana I kompletno servisirana I registrirana. 071555599 Delčevo
Leaflet
Кон почеток