Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q7 3.0

10 300 ЕУР

12 500 ЕУР

Се продава од: Јован 02 јул. 22:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Делчево
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q7
Продавам Audi Q7,3,0 TDI,171kw-233 кс,во екстра возна состојба со многу опрема: Климатроник, Кожен салон, Ел.стакла, Ел.огледала, Ел.сеишта, Греачи на седишта , Шибер, Стерео уредба, Алуминиумски бандажи, Мултифункционален волан , 4x4, ABS, ESP, Airbag, Ксенонови фарови, Халогенни фарови, ASR/Тракшан контрол, Парктроник, Аларма, Имобилаизер, Центр. заклучување, Регистрирано до 10 месец 2020 ,возилото е домакинско одржувано , може да се види во секое време повеќе инф. Јован 075-354 409
Јован
075 354 409
Leaflet
Кон почеток