Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

audi q7 3.0d 2x sline

13 500 ЕУР

Се продава од: Hudaver Ali Вчера 17:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q7
extra sacuvan, full servisirsan,novi gumi,navigacia,sline ,bord computer,greaci na sedista,zatemniti stakla,komandi na volan,tempomat.zadna kamera za parking,full senzor parking,site rabotat odlicno.
moze zamena so moja ili vasa doplata
cenata ne e fiksna
Hudaver Ali
070215045
Leaflet
Кон почеток