Македонски | Shqip | English |

Audi Q7 3.0 TDI naj eftin na pazatot

Се продава од: Orhan 07 јун. 13:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

13 500 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Автоматски
Километража: 150 000 - 159 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Бела
Локација: Скопје, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Audi Q7 so full oprema HiTNO
Нема посетени огласи
Кон почеток