Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q7 3.0 TDI QUATRO EKSTRA FULL PANORAMIC

0 ЕУР

Се продава од: Q7 21 септ. 08:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q7
Се продава AUDI Q7 3.0 TDI QUATRO, фул опрема со зелена карта. Одлично сочуван!!! Цена по договор.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации