Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI Q7

13 999 ЕУР

19 999 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: EMI MEDIA 08 авг. 14:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
EMI MEDIA

EMI MEDIA

115 Огласи во продавницата

Kolicka trolley karro inox stainles steel 3 499 МКД
HYBRID FULL HDD PLAYER INTEX 1 299 МКД
Krevet na sprat shtrat në dysheme 12 500 МКД
Dyson Airblade fen za race tharëse për duart 990 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q7
ПРОДАВАМ АUDI Q7 2007 ОД ОПРЕМА ИМА ;ABS
Алуминиумски бандажи
Помошно греење
Bluetooth
CD плеер
Централно заклучување
Контрола на патувањето
Светла за дневно возење
Електрични загреани седишта
Електрично седиште
Електричен страничен ретровизор
Електрични прозорци
ESP
Магла за магла
Четири погон
Комплет без раце
Имобилизатор
Isofix (точки за прицврстување на детски седиште)
Кожни седишта
Светлосен сензор
MP3 интерфејс
Мултифункционален волан
Систем за навигација
Вграден компјутер
Панорамски покрив
Филтер за честички
Управување со моќност
Сензор за дожд
Багажникот за на покрив
Спортски седишта
Сончев покрив
Тјунер / радио
Гаранција
Ксенонски фарови ЗА ВОЗИЛОТО ЦЕНА ПО ДОГОВОР МОЗЕ ЗАМЕНА ЗА ПОМАЛО ВОЗИЛО
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Посетете ја нашата продавница
NARODEN FRONT 23 /5-2 Прикажи на мапата
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA

EMI MEDIA

115 Огласи во продавницата
Megasafe sef metalen ormar safes -
Retro fotelji armchair kolltuk 5 000 ЕУР
Paravan masa za dezinfekcija -
LED REKLAMNI PANOA LED DISPLAY 50 ЕУР
Кон почеток