Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Audi Q7 3.0 240hp

17 000 ЕУР

19 000 ЕУР

Се продава од: Vasko 24 септ. 14:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Штип
Стил на каросерија
SUV/Теренско
Марка
Audi
Модел
Q7
Redovno servisirano so realni km.Dva para bandazi so zimni i letni gumi.Moze zamena so moja doplata za ponov dzip
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации