Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI A4 QUATRO 3.0

1 ЕУР

5 500 ЕУР

Се продава од: Цане 28 ноем. 11:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Охрид
Стил на каросерија
Седан
Марка
Audi
Модел
QUATTRO
Се продава Audi A4 Quattro 3.0
2004 год.
ентериер: црна кожа, аутоматик, добро сочуван, на време сервисиран, и одржуван.
Fully loaded
Регистрирано до Јули 2021
Во одлична состојба.
Регистрирано до Јули 2021 год.
Цане
070-351-234
Leaflet
Кон почеток