Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi S3 1.8 t 320ps quattro -03

5 000 ЕУР

Се продава од: Lindi 23 мар. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
S3
Audi S3 1.8 turbo quattro viti 2003 felgi 18 320ps 477NM federa sport -4cm frenat tarox sport xenon çmimi është pa dogane për meshum info kontakt viber ose WhatsApp
Leaflet
Кон почеток