Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi S3 1.8 t 320ps quattro -03

5 000 ЕУР

Се продава од: Lindi 23 мар. 23:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Гостивар
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
S3
Audi S3 1.8 turbo quattro viti 2003 felgi 18 320ps 477NM federa sport -4cm frenat tarox sport xenon çmimi është pa dogane për meshum info kontakt viber ose WhatsApp
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации