Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI S6 5.2 V10 - 07

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Eurogradba Asanoski 14 јан. 01:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Eurogradba Asanoski

Eurogradba Asanoski

114 Огласи во продавницата

Centrometal 0 МКД
MINI BAGER BOBCAT E17 Euro gradba asanoski 0 МКД
Lift digalka 0 МКД
Nissan Cabstar / Citoren 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Седан
Модел
S6
Se prodava Audi S6 5.2 V10.
2007 godina.
131.000km orginal.
Servis za 25.000km.
Novi gumi GoodYear.
Uvozen od CH
TOP SOSTOJBA.
Eurogradba Asanoski
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Посетете ја нашата продавница
Kuzman Josifoski - Pitu - Prilep Прикажи на мапата
070634010, 071 638 512
Eurogradba Asanoski
070634010, 071 638 512
Leaflet
Eurogradba Asanoski

Eurogradba Asanoski

114 Огласи во продавницата
Euro gradba Asanoski Bager JCB 0 МКД
KORPI ZA BAGERI 0 МКД
IGLI ZA BETON NOVI 0 МКД
LANDINI 0 МКД
Кон почеток