Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi S8 -04

15 500 ЕУР

Се продава од: Ali 04 авг. 04:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Седан
Модел
S8
Prodavam Audi S8 4.2 benzin + atestiran plin kolata e vo top sostojba moze da se vidi
potrosnja ima 15 litra plin na 100 km
servisirano
moze zamena i so vasa doplata i so moja doplata
tel : 071 920 151
imam i bmw 520 d god 2006 koj e interesiran neka se javi
Leaflet
Кон почеток