Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AUDI S8 QUATTRO BENZIN PLIN 360KONJA

3 700 ЕУР

Се продава од: Emil 17 дек. 22:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 7.920 МКД / месечно

From
Store
Година
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Стил на каросерија
Sedan
Модел
S8
se prodava audi s8 quattro benzin plin 360konja so novi 4zimski gumi i napraven golem i mal servis na menjac,smeneto filtri i ulje,atestiran plin.ORIGINAL FABRICKI S8
Leaflet
Кон почеток