Македонски | Shqip | English |

SE PRODAVA AUDI TT

Се продава од: Jovan 07 јун. 00:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

-

Година: 1998
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Карпош, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: TT / Audi
Модел: TT
SE PRODAVA AUDI TT VO ODLICNA SOSTOJBA
NAPRAVEN REDOVEN SERVIS
REGISTRIRANO CELA GODINA
Нема посетени огласи
Кон почеток