Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi TT

3 500 ЕУР

Се продава од: Filip 15 јан. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Свети Николе
Стил на каросерија
Кабриолет
Марка
Audi
/
TT
Модел
TT
PRODAVAM AUDI TT 2000 GOD BENZIN/PLIN DOBRO SOCUVANO MALA POTROSUVACKA MOZE DA SE VIDI I PROBA VO SEKOE VREME IMA MESTO I ZA DOGOVOR OKOLU CENATA
Leaflet
Кон почеток