Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Audi TT -04

7 200 ЕУР

Се продава од: Tatjana 24 јун. 15:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Струмица
Стил на каросерија
Купе
Марка
Audi
Модел
TT
Audi TT godina na proizvodstvo 2003/2004, 1.8 turbo 235 kojnski sili, quattro, S-Line, so NAJFUL oprema, FABRICKI VGRADEN PLIN, 4 novi gumi (nisko profilni) so 18-ka bandazi, kozni sedista fabricki, greaci na sedista, dvozonska klima, klimatronik, navigacija, bordkompjuter, 6-brzinski menuvac, ksenon svtla i maglenki.
Vredi da se vidi, audiot e so najful moznata oprema..
Tatjana
077830983
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации