Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Otkup na havarisani i neispravni vozila so mk dok

1 МКД

Се продава од: Дамјан Петровски 25 септ. 02:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
114
Otkup na sekakov vid havarisani i neispravni vozila so mk dokumenti nad 2003godina
077460564 078220581
Дамјан Петровски
077460564
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации