Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 116 D 1.5D 116HP EFFICIENT DYNAMICS

12 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AutoWelt.mk 13 јан. 14:00 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

250 Огласи во продавницата

VW Touran 1.6TDI 110HP HIGHLINE 14 800 ЕУР
Citroen C4 1.6HDI 115HP BUSINESS 7 200 ЕУР
Mercedes-Benz C-Klass C220 163HP AVANTGARDE 19 600 ЕУР
Skoda Yeti 1.6TDI 105HP GREENLINE 11 600 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кочани
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
116
ШИФРА: 738609

СИТЕ ДЕТАЛИ И ПОВЕЌЕ СЛИКИ ЗА ВОЗИЛОТО КАКО И
КОМПЛЕТНА ПОНУДА НА СИТЕ НАШИ ВОЗИЛА ПОГЛЕДНЕТЕ НА:

WWW.AUTOWELT.MK
AutoWelt.mk
AutoWelt Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија. VW, AUDI, Porsche, BMW, MERCEDES-BENZ... - Увезени директно од Германија - Загарантиран квалитет - Плаќање на рати со автомобилски кредит
Посетете ја нашата продавница
UL.TEODOSIJA PAUNOV BR.36 Прикажи на мапата
078203200
https://[email protected]
AutoWelt.mk
078203200
AutoWelt.mk

AutoWelt.mk

250 Огласи во продавницата
Mercedes-Benz GLE COUPE 350 AMG 56 500 ЕУР
Audi Q5 2.0TDI 150HP 19 800 ЕУР
Audi A3 SPORTBACK ULTRA 1.6TDI 110HP PRODADEN 14 700 ЕУР
Land Rover Range Rover Evoque 2.0TD4 150HP BUSINESS AUTMAT. 28 600 ЕУР
Кон почеток