Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 118 D Top Sostojba

0 ЕУР

Се продава од: Samir 28 јул. 18:18 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
118
Se prodava BMW 118 D
-2006 god
-184.000 km
-klimatronik
-el,prozori x4
-el.retrevizori
-senzor za dozd
-maglenki
-abs.srs.dct
-airbeg x6
-start-stop sistem
-centralno
-4.5 /5.4/7.7 potrosuvacka na gorivo
-2xkluca
Voziloto e bukvalno kako novo!Napraven e komplet servis na 18.02.2018 servisna kniska .Mnogu ekonomicno uvezeno e od Svajcarija plateni se site davacki do registracija.TOP Sostojba !! Garancija 100% cena po dogovor . Info :071343355
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации