Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 118 2.0 -06

5 650 ЕУР

Се продава од: Ilija 25 апр. 09:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Кратово
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
118
Ekstra sostojba, uvezena od Germanija.
078 614 352
Ilija
Leaflet
Кон почеток