Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 118D FACELIFT 2008GOD.

0 ЕУР

Се продава од: Daniel Вчера 00:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Седан
Модел
118
BMW 118D FaceLift euro 5 2008god.
Nov uvoz od CH plateni site davacki do registracija kompletno servisirana so realni 231397km so servisna kniska kolata e maksimalno socuvana se gleda na samite sliki od oprema poseduva:
-Facelift
-Elektrika na prozori
-Centralno
-2 Kluca
-Klima
-Cd, mp3,
-Aux
Za podetalni informacii javete se na 078724606
Leaflet
Кон почеток