Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 118 2.0

4 600 ЕУР

Се продава од: BMW Денес 10:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
118
Kolava e top ima mali popravki...
Isklucivo samo kes...
Vo decembar e uvezena so skopski tablici...
Leaflet
Кон почеток