Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120i -08 Facelift

6 100 ЕУР

Се продава од: Žiga 12 ноем. 11:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Берово
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
120
Info Whatsapp, Viber +38641956463
Leaflet
Кон почеток