Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120 D -06

3 650 ЕУР

4 990 ЕУР

Се продава од: Dejan 23 јан. 10:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
120

NOVO!!! Bukvalno kako novo BMW 120D. Kupeno od Italija so 40000km direkno od oficijalna garaza BMW vo 2009 godina.
momentalno e na 190000km
Moze da se carini na Mk tabli za 1 den.
Leaflet
Кон почеток