Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120 D -06

3 800 ЕУР

4 990 ЕУР

Се продава од: Dejan 11 дек. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 8.130 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Делчево
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
120
NOVO!!! Bukvalno kako novo BMW 120D. Kupeno od Italija so 40000km direkno od oficijalna garaza BMW vo 2009 godina.
Moze da se carini na Mk tabli za 1 den.
Leaflet
Кон почеток