Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120d

5 000 ЕУР

Се продава од: Vlatko Вчера 16:40 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 10.700 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
120
Bmw 120d
120kw
Registrirano + z.karta
Poveke inf. 078 241 296
Leaflet
Кон почеток