Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120D Automatic - 2007 god. Full oprema

5 900 ЕУР

Се продава од: Bmw 15 септ. 01:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
120
Se prodava BMW 120D Automatic 2007 godina 163 ks so full oprema kozni sedista, dvo ozonska klima , automatic , xenon, i se ostanato , pominati 230 000 km Originalni ! Mozi da se proveri kade sto sakate. Napraven servis na 11.09.2020 , registrirano so zelen karton do 07.2021, cetiri novi gumi uste ne staveni M+S. Voziloto e vo perfektna sostojba naj naj ! Vredi da se vidi , samo za seriozni kupuvaci .
Leaflet
Кон почеток