Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120d AUTOMATIC

5 900 ЕУР

Се продава од: bmw 22 септ. 23:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Прилеп
Стил на каросерија
Седан
Модел
120
Kupena od Autobavaria (Bulgaria) oficijalen predstavnik za BMW. Posleden redoven serviz na 195 000 km , realni kilometri. Dva seta gumi (letni i zimski)
078441262 078221244
Кон почеток