Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120d 120kw

5 300 ЕУР

Се продава од: Erol Ece Kaya 08 јул. 16:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Локација
Радовиш
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
120
Kolata e odlicna sostojba
Registrirano e so 23 09 2020 isto i zelen karton
Erol Ece Kaya
076501737
Leaflet
Кон почеток