Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120D 163 KS M-PAKET NAVIGACIJA MOZNA ZAMENA

Оглас од претпријатие Се продава од: SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI 10 дек. 12:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Leaflet
SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI
ELEKTRONSKA RACNA SO AUTO H ZA BMW 3,5,7,X3 X5 X6 -
205/55/15 4-BANDASI+GUMI ZA BMW E46 I DRUGI 100 ЕУР
235/65/17 4-BANDASI+GUMI DOBRI PIRELLI ZA MERCEDES 400 ЕУР
APPLE IPHONE 6S KAKO NOV NEVERLOK 360 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Ресен
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
120
-Bmw 120 Dizel 163 ks

-M-paket

-2006

-182.000 km

-Reg do 07/2020

-NAVIGACIJA

-GTEACI SEDISTA

-KSENON FAROVI

-PARK SENZORI PREDNI ZADNI
-SERVIS NAPRAVEN SEGA KOMPLETEN MASLO FILTRI KLINASTI KAIS ZATEGACI SE SMENATI PRED 2.000KM
-MOZNA ZAMENA REALNI CENI OZBILNI KUPCI
-REKARO SPORTSKI SEDISTA SO MASAZA NA NIM
SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI

Resen
075453400
[email protected]
SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI
075453400
Leaflet
SANITARIJA&MEBEL&MASI&STOLICI
NEXEN 175/65/15 M+S NOVI 120 ЕУР
MERCEDES GL420 CDI AMG PAKET KAKO NOV MOZNA ZAMENA -
4 GUMI KAKO NOVI VOZENI 1.000KM 205/55/16 ZIMSKI 150 ЕУР
CD RADIO OD MERCEDES  E KLASA 2003-2008 150 ЕУР
Кон почеток