Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 120d 184ps 2012 165.000km orginal socuvano

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Art Вчера 12:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Art

Art

6 Огласи во продавницата

Stopovi za S clasa оriginal fabricki 180 ЕУР
Seat Leon 1.9TDI “FACELIFT Model” 2011 God vo Sobracajna 5 900 ЕУР
Se izdava limuzina za svadbi i drugi svecenosti 0 МКД
Volan so se Airbag za Audi A4,A5,A6,A7,A8 kako novv 300 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
120
Bmw 120d(184Ps) 2012 God vo Sobracajna, 165.000 Km so Servisna Kniska. Kolata e sega uvezen od Svajcarska i e Reg do 2 Mesec 2022 God. Kolata e vo perfektna sostojba bez nitu edna mala mana.
Od Oprema ima:
-ECO PRO, COMFORT, SPORT SYSTEM
-TEMPOMAT
-BORD KOMPJUTER
-SIBER
-START STOP SISTEM
-PALENJE BEZ KLUC
-KLIMATRONIK (Dvozonska)
-KOMANDI NA VOLAN
-KOZEN TROKRAKEN VOLAN
-ELEK STAKLA
-ELEK RETROVIZORI SO SKLOPUVANJE NA DALECINSKO
-CD RADIO FABRICKI SO 6 CD SANZER
-ABS, ESP, AIRBAG
-NASLONJAC ZA RAKA
-MAGLENKI
-ZATEMNATI STAKLA
-ALUMINSKI BANDASI 18 COL SO LETNI GUMI.
-Moze zamena so vasa doplata so realni ponudi...
Leaflet
Art

Art

6 Огласи во продавницата
Stopovi za S clasa оriginal fabricki 180 ЕУР
Se izdava limuzina za svadbi i drugi svecenosti 0 МКД
Volan so se Airbag za Audi A4,A5,A6,A7,A8 kako novv 300 ЕУР
Audi A5 3.0tdi Quattro 300+ps 2x sline 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации