Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 120D

5 700 ЕУР

Се продава од: Kris 19 јун. 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сина
Стил на каросерија
Мал автомобил
Модел
120
+ set novi zimski gumi
Za poveke informacii javete se na 078 300 626.
Kris
Leaflet
Кон почеток