Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bmw 120 -06 163hp

0 МКД

Се продава од: Besar 22 ноем. 15:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Сива
Локација
Тетово
Стил на каросерија
Седан
Модел
120
Vetura eshte ne gjendje shum te mir si jasht ashtu edhe mbrenda ja vlen te shifet per me shum informata lajmerohuni ne numrin e telefonit 070-848-500
Leaflet
Кон почеток