Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW E36 cabrio -98

3 200 ЕУР

Се продава од: Bujar 17 ноем. 20:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи го ова возило 6.850 МКД / месечно

From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Сарај, Скопjе
Стил на каросерија
Cabriolet
Модел
220
Se prodava e 36 m paket cabrio registrirena do 17/11/2017
Leaflet
Кон почеток