Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 225 Activetourer Hybrid Petrol

21 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Olympia Motors Outlet 06 дек. 17:28 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Olympia Motors Outlet

39 Огласи во продавницата

Renault Megane 1.5 DCI 110KS Business 8 500 ЕУР
Mercedes-Benz B 180 CDI 110KS AT 16 300 ЕУР
Opel Antara Cosmo 2.2 CDTI 184KS  4x4 AT 13 990 ЕУР
OPEL ANTARA 2.4 BENZIN 11 500 ЕУР
From
Store
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Црна
Локација
Бутел, Скопjе
Стил на каросерија
Hatchback
Модел
225
ABS,ESP, Crusise Control со функција за кочење, Airbag , Eлектрика на предни и задни прозорци, Електрично подесување на ретровизори, Седиша со лумбарна подршка на возач и совозач,Спортски Мултифункционален кожен волан со команди, Систем за навигација ,Koнекција со smartphone, Паркинг сензори со PDC(park distance control ), Патен компјутер, Двозонска клима-климатроник, Автоматски менувач, Индикатор за притисок на пневматици,Радио CD, Isofix систем на задни седишта,Алуминиумски фелни, Сензор за дожд, Светла за магла,Автоматски пренос.

Повeќе информации на www.omo.mk
Шифра на возило : # 2771
Olympia Motors Outlet

Јадранска Магистрала 125, Скопје Маг. пат Скопје - Приштина
075216809, 070288037, 071383337
[email protected]

https://omo.mk/test/listings/bmw-225-activetourer-

Olympia Motors Outlet

39 Огласи во продавницата

Mercedes-Benz A 180 CDI 110ks Executive MT 13 500 ЕУР
Ford Mondeo 1.5 TDCI 115KS ECONETIC BUSINESS 13 500 ЕУР
SKODA SUPERB 1.6 CRTDI  DSG 7 Elegance 14 900 ЕУР
OPEL ANTARA 2.4 BENZIN 11 500 ЕУР
Кон почеток