Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 225XE 4x4 Automatic

23 000 ЕУР

Се продава од: Antonije Hadji Antonovski Вчера 07:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Миниван
Модел
225
Se prodava plug in hybrid BMW 225XE so mnogu oprema. Automatik, registrirano do 3m.2022. zimski i novi letni gumi. pred 1m. napraven kopleten servis vo BMW uste pod garancija i 8g garancija na baterijata.
Se prodava poradi seljenje nadvor od drzavata
Info samo na viber ili What's up +38978278401
Antonije Hadji Antonovski
 
+38978278401
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации