Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi

6 000 МКД

Се продава од: Nina 14 мар. 17:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

From
Advertiser
Година
2015
Менувач
Рачен
Километража
5 000 - 9 999
Гориво
Нафта
Регистрација
Македонска
Боја
Бела
Локација
Велес
Стил на каросерија
Sedan
Марка
2-серии / BMW
Модел
225
225 45 17 GOOD YEAR F1 GERMANSKI
Leaflet
Кон почеток