Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

BMW 316 2.0

13 900 ЕУР

Се продава од: Shqiprim Вчера 21:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Локација
Кичево
Стил на каросерија
Хачбек
Модел
316
Kilometri 170-179.000km
116ps
85kw
Godina 2013
Komplet so carina plateno
Shqiprim
072610252


WhatsApp:
072610252
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации